Nabídka studia specializace HV a VV

Vážené studentky,

máte-li zájem o studium specializace HV a VV v rámci oboru Uč.pro 1.st. (týká se studentů 1.-3. ročníku prezenčního a kombinovaného studia). Kontaktujte do 1.10. 2018 dr. Valešovou (VV), a dr. Prokeše (HV). V emailu prosím uveďte : jméno, ročník, typ studia (PS, KS) a zvolenou specializaci. Na základě zjištěného zájmu, budou zájemcům neprodleně poskytnuty další informace.

Kontakty: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.