Státní závěrečné zkoušky - obor Učitelství pro MŠ

Termín konání SZZ:

18. 1. 2021 - 5. 2. 2021

PŘIHLÁŠENÍ K SZZ

Přihlášení se provádí na webu FP, sekce STUDENT           https://www.fp.tul.cz/student/szz

Přihlášení k SZZ do 15. 12. 2020

Odevzdání BP do 15. 12. 2020

Studenti, kteří mají přerušené studium, nebo se jim z nějakého jiného důvodu nedaří přihlásit k SZZ, požádají o zapsání sekretářku katedry paní Děkanovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

SZZ – ČÁST OBHAJOBA BP

Prezentaci BP zašlete emailem na sekretariát. Datum odevzdání bude upřesněno. V den konání obhajoby si také raději vezměte prezentaci BP s sebou na flash disku.

Posudky k bakalářským pracím budou k dispozici na Stagu v týdnu předcházejícím SZZ.

Oponenty BP zajišťuje vedoucí práce (externí oponenti jsou možní pouze po schválení vedoucím katedry).

PRŮBĚH SZZ

Na KPV probíhá část SZZ z didaktik výchov a přírodovědně‐matematických představ a obhajoby BP v oboru.

Zkouška z PePs a obhajoby BP z PePs probíhají na katedře pedagogiky a psychologie, termín určuje KPP.

V den konání SZZ proběhne povinná prezence, kontrola občanských průkazů a slavnostní zahájení.

SZZ je koncipována jako zkouška z pěti oblastí, na které se může student předem připravit, přičemž před komisí si student vylosuje tři z těchto pěti oblastí. Doba přípravy je stanovena na 30 minut, čas vlastní zkoušky je rovněž 30 minut. Pro všechny oblasti platí: student uvede návrh propojení s dalšími oblastmi + vnitřní souvislosti tématu.

ODHLÁŠENÍ OD SZZ

Odhlášení od SZZ bez propadnutí termínu je možné nejpozději 3 dny před termínem konání SZZ, je povinností diplomanta odhlásit se z portálu a emailem informovat sekretariát katedry.